Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Waldviertel Rallye 2009

2009.10.31

Sikeresen zárult csapatunk számára az év utolsó nagy versenye a Waldviertel-rallye.
Az első nap még minket is megleptek a kiválló gyors eredmények,melynek köszönhetően a nap végén az abszolut 7.helyről várhattuk a folytatást.A legjobb szakasz eredményünk egy absz.3 hely volt,ahol csak két s2000.es autó tudott megelőzni!
Különösen élveztük az éjszakai száguldást,mert ilyenbe már rég volt részünk.
Másnap a murvás gyorsaságikon is megtudtuk őrizni ezt az előkelő helyet.
Külön öröm volt számunkra látni azt a rengeteg magyar zászlót a pályák mellett,ami plusz dopping volt az összes magyar indulónak!Ezúton köszönjük nekik a bíztatást!!
A díjkiosztón pedig meglepetés várt ránk,mert a legeredményesebb magyarként 500 euro pénzjutalmat kaptunk.Ez a hétvége egy igazi rally ünnep volt,ahol kiválló pályák,rangos nemzetközi mezőny és precíz rendezés jellemezte a versenyt.Csapatunk számára pedig megkoronázta az évet ez a nemzetközi siker,hiszen idén a magyar bajnokságban az A/8-as kategória második helyét is megszereztük.